Łódź, ul. Zgierska 208

Powiększyliśmy nasze portfolio o nową kamienicę w Łodzi

Opublikowano 20 października 2021

Nie ustajemy w poszukiwaniach architektonicznych perełek, które niszczały do tej pory pozbawione opieki i inwestora. Dzięki kompleksowej modernizacji tworzymy w nich unikalne mieszkania dla klientów, którzy szukają, czegoś wyjątkowego. Taka właśnie jest nasza nowo zakupiona kamienica przy ul. Zgierskiej 208 w Łodzi.

To kameralne, urokliwe miejsce w pięknej okolicy. Budynek usytuowany jest w spokojnej dzielnicy Radogoszcz. Zielona okolica zapewnia bliski kontakt z naturą. Jeśli potrzebujesz wyciszenia i regeneracji po ciężkim dniu, a jednocześnie szybkiej i wygodnej komunikacji z centrum – nie tylko dojedziesz stąd do miasta już w 20 minut, ale także znajdziesz kojącą przestrzeń tu na codzienny jogging, spacery i rowerowe wycieczki.

W inwestycji znajdują się 24 mieszkania o powierzchni od 16 do 25 mkw., a powierzchnia użytkowa całego budynku wynosi ok. 460 mkw. Dzięki temu kamienica wyróżnia się kameralnym charakterem, a ponadto położona jest poza pierzeją, co sprawia, że mieszkańcy zyskają autonomiczną, spokojną enklawę.

Kamienica przy Zgierskiej 208 będzie idealnym wyborem dla wszystkich szukających niesztampowego mieszkania, z klimatem inspirowanym miejską historią – spełniającego jednocześnie wszystkie wymogi nowoczesności. Dokładamy starań, aby stworzyć tu przyjemne i komfortowe miejsce do życia. Kompaktowe i funkcjonalne mieszkania idealnie sprawdzą się, jako wygodna baza dla singla lub inwestycja pod wynajem.